• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes

Ödeme Şartları

Ödeme İşlemleri

Siparişinizi oluştururken 2.aşamada ödeme bilgilerini seçersiniz.
Sitemizde 2 adet ödeme seçene­ği mevcuttur. Kredi Kartı , Havale / EFT.

Kredi kartı
Sitemizde tüm ulusal bankaların sanal POS sistemi bulunmaktadır. Kullandı­ğınız kredi kartı / banka seçimini bu aşamada gerçekleştirirsiniz. Kredi kartınızla tek çekim ya da taksitli işlem yapabilirsiniz. Kredi kartınızla yaptı­ğınız işlemlerde kartınızın türüne göre kredi kartı puanı ya da mil vb. kazanırsınız.
Bazı bankalarda belli taksit dilimleri için peşin fiyatına taksit uygulaması bulunmaktadır. Bu taksit dilimleri dışında seçim yapmanız durumunda vade farkı alınacaktır.

Havale / EFT
Havale ile ödeme yapmak istediğ­inizde listeden havale yapacağ­ınız bankayı seçiniz ve Tune-l.com'un  banka hesap numarasını not alınız. Havale işlemini gerçekleştirirken açıklama kısmına sipariş numaranızı ve isminizi mutlaka giriniz.
Havale ile verilen siparişlerde 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler tarafımızdan iptal edilmektedir.
 
 
Yeni siparişin iptali
Tune-l.com'dan verdiğ­iniz siparişinizi iptal etmek istediğ­inizde [email protected] adresine mail atabilir yada müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip iptal sebebinizi belirtmeniz (yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değ­işikli­ği vb. gibi) durumunda işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğ­iniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.

Elinize ulaşan, teslim aldı­ğınız siparişlerinizi iptal etmek için lütfen ürün iade işlemleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Ödeme iadesi
İptal/iade etti­ğiniz siparişlerinizin iadesi onaylandıktan sonra en geç 7 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğ­inizdeki ürünlerin bazılarını iptal edebilirsiniz. Bu durumda iptal etti­ğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmektedir.
Kredi kartıyla verilen siparişlerde kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale / EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirtece­ğiniz banka hesap bilgilerine göre yapılacaktır.