• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes

Ödeme Şartları

Ödeme İşlemleri

Siparişinizi oluştururken 2.aşamada ödeme bilgilerini seçersiniz.


 Sitemizde 2 adet ödeme seçeneği mevcuttur. Kredi Kartı , Havale / EFT.

Kredi kartı

   Sitemizde tüm ulusal bankaların sanal POS sistemi bulunmaktadır. Kullandığınız kredi kartı / banka seçimini bu aşamada gerçekleştirirsiniz. Kredi kartınızla tek çekim ya da taksitli işlem yapabilirsiniz. Kredi kartınızla yaptığınız işlemlerde kartınızın türüne göre kredi kartı puanı ya da mil vb. kazanırsınız.

   Bazı bankalarda belli taksit dilimleri için peşin fiyatına taksit uygulaması bulunmaktadır. Bu taksit dilimleri dışında seçim yapmanız durumunda vade farkı alınacaktır.

Havale / EFT

   Havale ile ödeme yapmak istediğinizde listeden havale yapacağınız bankayı seçiniz ve Tune-l.com'un  banka hesap numarasını not alınız. Havale işlemini gerçekleştirirken açıklama kısmına sipariş numaranızı ve isminizi mutlaka giriniz.

  Havale ile verilen siparişlerde 5 iş günü içerisinde havelesi yapılmayan siparişler tarafımızdan iptal edilmektedir.
 
 
Yeni siparişin iptali

 Tune-l.com'dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde [email protected] adresine mail atabilir yada müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip iptal sebebinizi belirtmeniz (yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) durumunda işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.
  Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için lütfen ürün iade işlemleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Ödeme iadesi

  İptal/iade ettiğiniz siparişlerinizin iadesi onaylandıktan sonra en geç 7 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazılarını iptal edebilirsiniz. Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmektedir.
Kredi kartıyla verilen siparişlerde kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale / EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre yapılacaktır.