• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes

Gizlilik Şartları

Bu alış veriş sitesini kullanmak ve alışveriş yapmakla bu sitenin kullanılmasına ilişkin aşağıda belirtilen koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Tune-l Musical Instruments, herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Lütfen bu alışveriş sitesini ziyaret ettiğiniz veya alışveriş yaptığınız zamanlarda periyodik olarak bu sayfayı okuyunuz.
Müşteri bu alış veriş sitesini kullanmakla deişiklikleri ve tüm düzenlemeleri o haliyle kabul etmiş sayılır. Fiyatlar önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Bu alışveriş sitesinde gösterilen fiyatlar zaman zaman döviz kurlarına balı olarak değişiklik gösterebilir .
Gösterilen fiyatların sadece o gün için geçerli olabileceği unutulmamalıdır.

Sipariş veren müşterilerimiz "Mesafeli Satış Sözleşmesini" okuyup kabul etmiş sayılacaklardır. Bu sözleşmeye Müşteri Hizmetleri
bölümünden ulaşabilirsiniz. Sitemiz de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından yazılı izin olmadan kullanılamaz.
Sitemizin içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Sitemiz, bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
Bu sayfada gösterilen ürün görselleri ve bilgileri ilgili ürünün üreticisinin veya temsilci firmanın sa-ğlamış olduğu bilgilerden derlenmektedir ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her türlü insan hatası veya üretici bilgilerinden dolayı oluşabilecek tipografik ürün özellik, görsel ve fiyatlarından dolayı alışveriş sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ürün özellikleri ve görseller, ürünün sitemizde gösterimi esnasında üretici firma veya resmi temsilci firma tarafından değiştirilme veya hatalı/eksik olabileceği ihtimalinden dolayı güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici firma internet sitesine veya firmaya başvurmanızı öneririz. Üreticiler ve Tune-l Musical Instruments ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu alış veriş sitesini her ziyaret ettiğinizde ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir.
Bu bilgiler sadece alışveriş sitemizin aktivitesini ölçmek ve foksiyonelliğimizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır.
Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece kayıtlı üyelerin görüntülemesine ve katılımına açık bazı bölümler
de içermektedir. Ürünler veya sitemiz hakkında yapacağınız yorumların sitemizde yayınlanması kontrolümüz dahilinde olacaktır ve bunların alışveriş sitemiz ziyaretçileri tarafından görülebilir olacağını kabul etmiş sayılırsınız.
Satın alınacak ürünlerin Türkiye dışındaki garanti şartları ilgili ülke koşullarında geçerli olacaktır ve bu koşulların araştırılması müşteri sorumluluğunda olacaktır.

Alışveriş sitemizin bulunduğu sunucuda meydana gelebilecek bir arıza veya bunun benzeri bir durumda kaynaklanan bir sebeple ürün,üyelik veya sipariş bilgisine geçici ulaşılamıyor olunabilir.
Alışveriş sitemize Türkiye dışında da her hangi bir ülkeden ulaşım sağlanabilir ancak Türkiye K.K.T.C dışındaki ülkelere ürün satışı ve gönderimi yapılmamaktadır.

Ziyaretçilerin veya müşterilerimizin alışveriş sitemizi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağı ve bu kanunlara göre çözümleneceği kabul edilir.