• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes

İade Şartları

Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için;

    Siparişinizdeki ürün veya ürünleri sipariş tesliminden itibaren 14 gün içerisinde [email protected]'un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

   ** İade ürününüzü tarafımıza göndermeden önce bilgi@tune-l.com adresinden veya müşteri destek hattından onay alarak anlaşmalı kargo firmalarımızla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.
İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZIN ASLI İLE GÖNDERİNİZ!


Cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istediğiniz ürünlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımızla ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadelerde ücret tarafınızdan ödenir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

    * İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
    * Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
    * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
    * Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri )

Özel Ürünler için iade şartları

  Telefon, Fotoğraf Makinesi, Notebook, Elektronik cihazlar vb.

    * Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
    * Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
    * Ürün kutusu açılan telefon, fotoğraf makinesi, notebook, vb. iadeleri servis raporuna müteakip yapılmaktadır.
    * Notebook, Masaüstü bilgisayarlar ve PDA (iPhone, Blackberry vb.) ürünlerde iadesinin kabulü için işletim sisteminin kurulmaması gerekmektedir.

Diğer Ürünlerin iadesinde;

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs.), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

    * Her türlü yazılım ve programlar
    * DVD, VCD, CD ve kasetler
    * Taşınabilir bilgisayarlar
    * Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
    * Giyim ve tekstil ürünleri
    * Her türlü kozmetik ürünleri, kişisel bakım, sağlık ve güzellik ürünleri